fbpx

O mnie

Cześć, mam na imię Ania. Każdego dnia staram się zarażać entuzjazmem i wnosić radość do życia moich Klientów. Z dumą mogę powiedzieć: jestem fotografem. Ta praca jest spełnieniem moich marzeń.

Urodziłam się i wychowałam w Łodzi. Secesyjne zabytki oraz wyjątkowość szybko rozwijającego się miasta sprawiły, że wcześnie wzięłam do ręki aparat. Przez kilka lat intensywnie pracowałam, by moje zdjęcia były coraz lepsze. Sesje z modelkami sprawiły, że stałam się odważna i twórcza. Moją największą pasją została fotografia artystyczna. Pokochałam pracę z ludźmi i pokochałam światło, które nadaje ostrości lub ukazuje delikatność rysów twarzy.

Wraz z doświadczeniem zapragnęłam przenosić na klatki kliszy, wyjątkowe chwile–emocje towarzyszące kobietom na różnych etapach życia.  Fotografia pozwala zatrzymać te uczucia na zawsze!

Pracuję z kobietami w każdym wieku. Wykonuję dla nich zmysłowe portrety, które pozwalają przedstawić wyjątkowe cechy ich osobowości. Wykorzystuję obiektyw, by odkryć siłę, piękno, powagę, radość, a czasami smutek, który moje wyjątkowe klientki noszą w sobie. Fotografuję kobiety w ciąży (zapraszam na sesje brzuszkowe), młode mamy z maluszkami, a także kobiety dojrzałe, które inspirują doświadczeniem i pięknem.

Każda sesja jest inna. Natchnienia szukam w oczach i gestach fotografowanych osób. Każde zdjęcie, które oglądasz na tej stronie, to mój autorski pomysł. Zajmuję się również profesjonalnym przygotowaniem fotografii, by gotowe materiały były spełnieniem marzeń moich klientów. Klientek.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kulisach mojej pracy? A może jedno ze zdjęć sprawiło, że Twoje serce zaczęło szybciej bić? Zadzwoń, a z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania i się opowiem o mojej pasji do fotografii.