fbpx

Jak się ubrać

Indywidualna sesja zdjęciowa to wyjątkowe wydarzenie. Na pewno zastanawiasz się, jaki strój będzie najlepszy na spotkanie z fotografem. To, co na siebie włożysz, zależy od klimatu i koncepcji naszego spotkania. Dobrym pomysłem będzie zabranie rzeczy w neutralnych kolorach. Chodzi o to, by ubrania stanowiły tło dla Twojej wyjątkowej urody. Wybierz czystą biel, ciepły odcień ecru, subtelne beże, szarości lub odcienie błękitu. Postaw na odzież w stylu boho, vitage i retro. Takie stroje świetnie pasują do klimatu kawiarni, herbaciarni, ogrodu, parku, czy lasu. Pamiętaj, jeśli umawiałyśmy się na sesję ciążową, wybierz ubrania, które podkreślą Twój zaokrąglony brzuszek. Zaufaj mi, będziesz wyglądała wspaniale na zdjęciach!

Sesja zdjęciowa, której głównymi bohaterami są dzieci, wymaga przygotowań przede wszystkim od rodziców. Charakter zdjęć plenerowych oraz ich długość są uzależnione od wieku pociechy i fotografowanej okazji. Od kilku lat wykonuję zdjęcia dzieci. Maluchy najlepiej wyglądają w pięknych kompletach odzieży, a nastolatki w prostych i klasycznych ubraniach. Wybierzcie wspólnie z dzieckiem rzeczy bez emblematów i krzykliwych napisów. Chodzi o to, by Twoja pociecha była głównym bohaterem zdjęcia. Jeśli maluch ma swojego ulubionego superbohatera, którego chce uwieńczyć na fotografii to dla mnie sama przyjemność. Zapakuj jednak koszulkę na zmianę, może wspólnie namówimy go na małą zamianę?

Zapraszam Cię również na sesje narzeczeńskie, ślubne i rodzinne. Pary często mają wątpliwości, jaki strój wybrać. Doradzam im zawsze zabranie kilku zestawów. Bardzo modne są komplety tshirtów dla niej i dla niego, które świetnie wyglądają założone do spodni w tym samym kolorze. Podczas sesji rodzinnych pamiętaj o kolorach, które powinny ze sobą  współgrać. Bardzo ciekawie wyglądają zdjęcia, na których wyraźnie widać kolor lub motyw przewodni, który łączy członków rodziny.

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak ubrać się na sesję? Zadzwoń do mnie: +48 601 934 351 i opowiedz, o jakich zdjęciach marzysz, a z przyjemnością pomogę Ci się przygotować.